Nowości i promocje
Strona główna
 • Jesteśmy Green Group


  "Grupa Producentów Green Group" Sp. z o.o. działa od 2005 roku, skupiając w sobie szklarnie z rodzinnych gospodarstw. W naszej pracy łączymy 3-pokoleniową tradycją z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi.

  Uprawiamy pomidory i ogórki w szklarniach o powierzchni ponad 40 hektarów. Wszystkie produkowane przez nas odmiany są wolne od GMO, a sadzonki, które sami produkujemy, są przygotowywane wyłącznie z kwalifikowanego materiału siewnego. Stosujemy przyjazną środowisku praktykę upraw. Kwiaty zapylane są wyłącznie przez trzmiele, a do ochrony roślin używamy głównie preparatów biologicznych. Ponadto ograniczamy emisję dwutlenku węgla, a poprzez jego zastosowanie w szklarniach zwiększamy fotosyntezę roślin.


  Produkcja opiera się na najnowszych technologiach:

  • komputery klimatyczne, które pozwalają na optymalizację mikroklimatu w szklarniach
  • komputerowe nawadnianie i wydzielanie sktadników odżywczych, dzięki czemu rośliny otrzymują odpowiednią ilość wody i minerałów, kiedy tylko tego potrzebują 
  • catoroczne ogrzewanie
  • doświetlanie produkcji w zimie

  W takich warunkach powstają produkty najwyższej jakości. Potwierdzeniem tego są wdrożone w naszym gospodarstwie systemy jakości bezpieczeństwa żywności, takie jak GLOBALGAP i BRC, ale przede wszystkim powiększający się krąg zadowolonych klientów w kraju i za granicq.
  Dla koneserów smaków posiadamy najszerszą w Polsce gamę pomidorów koktajlowych, pakowanych na ponad 20 sposobów.

  Największym zainteresowaniem cieszy się odmiana ENDEAVOUR - zbierana na gałązce, która charakteryzuje się odpornoscią w transporcie, okrągłymi, twardymi owocami o bardzo atrakcyjnym kolorze, wyróżniającym połysku oraz wyjątkowym smaku.